Lollipop Chainsaw RePOP – nie będzie remake’u. Twórcy niespodziewanie zmieniają plany

Lollipop Chainsaw

Ponad rok temu zapowiedziano remake Lollipop Chainsaw. Jak się okazuje, nietypowa gra akcji z cheerlederką nie otrzyma jednak większych zmian i świeżej zawartości. Twórcy podjęli nietypową decyzję, iż gra będzie wydana nie jako remake, ale… remaster.

Lollipop Chainsaw RePOP będzie remasterem

Deweloperzy pracujący nad Lollipop Chainsaw RePOP poinformowali na Twitterze/X, że gra stanie się remasterem. Powodem zmiany miały być prośby graczy, którym nie spodobały się materiały publikowane przez Dragami Games. Sprzeciw wzbudziły między innymi zmiany w wyglądzie głównej bohaterki.

Lollipop Chainsaw RePOP będzie zatem jedynie odświeżoną graficznie, wierną oryginałowi wersją. Twórcy nie będą wprowadzali większych zmian w grze, zgodnie z głosami społeczności. Miejmy nadzieję, że wkrótce zaprezentują pierwsze materiały.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 8000 zł

Przypomnijmy, że zgodnie z ostatnimi informacjami, Lollipop Chainsow RePOP zadebiutuje latem 2024 roku. Pierwotnie gra miała pojawić się jeszcze w tym roku, jednak twórcy zdecydowali się opóźnić premierę. Dodatkowy czas pozwoli im zapewnić graczom lepsze wrażenia z gry.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.