Lord of the Rings: Return to Moria z datą premiery! Gracze Xboxa poczekają dłużej niż wszyscy inni

The Lord of the Rings Return to Moria

Po porażce Lord of the Rings: Gollum i zamknięciu odpowiedzialnego za grę studia, na informacje o kolejnej produkcji ze świata Władcy Pierścieni nie musieliśmy długo czekać. Wiadomo było, że w nowe dzieło osadzone w uniwersum Tolkiena — Lord of the Rings: Return to Moria — zagramy już jesienią. Dziś jednak dzięki redakcji IGN poznaliśmy dokładną datę premiery gry, ale niestety tylko na niektóre platformy.

Data premiery Lord of the Rings: Return to Moria ujawniona. Gracze na Xboxie będą musieli poczekać nieco dłużej

Lord of the Rings: Return to Moria na nowym materiale wideo

Lord of the Rings: Return to Moria to nowa gra z gatunku survival w uniwersum Władcy Pierścieni stworzona przez studio Free Range Games. Produkcja opowiada o grupie krasnoludów, wyruszającej w podziemia celem odzyskania fortuny z miasta Moria. Lord of the Rings: Return to Moria stawia na kooperację — w grze będziemy mogli bawić się samemu, lub z nawet ośmioma znajomymi online.

Proceduralnie wygenerowane podziemne miasto, zbieranie surowców, wytwarzanie narzędzi, rozbudowywanie swojej bazy oraz kopanie tuneli — wszystko to czeka na graczy w nadchodzącej produkcji z Tolkienowskiego świata. W grze nie zabraknie też możliwości stworzenia swojej własnej postaci i jej personalizacji.

Zobacz też: Wielki ranking procesorów

Kup Xbox Series X

Lord of the Rings: Return to Moria zawita na PS5 oraz PC (przez Epic Games Store) już 24 października 2023 roku. Wersja pudełkowa na PlayStation 5 wyjdzie zaś 5 grudnia. Niestety, obecnie nie znamy dokładnej daty premiery gry na konsolach Xbox Series X|S – wiemy jedynie, że osadzona w realiach Śródziemia produkcja ukaże się na Xboxach w pierwszych miesiącach 2024 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.