Nowy gameplay z Lords of the Fallen! Twórcy prezentują krainę umarłych i potężną broń

Lords of the Fallen

Ostatnio twórcy Lords of the Fallen dzielą się coraz większą liczbą szczegółów na temat nadchodzącej produkcji. Niedawno mogliśmy zobaczyć walkę z dwoma bossami, a także tryb kooperacji. Tym razem twórcy mają dla nas więcej informacji na temat Umbralu – krainy umarłych.

Gameplay z Lords of the Fallen pokazuje krainę umarłych – Umbral

Lords of the Fallen Umbral

Redakcja IGN udostępniła materiał ukazujący rozgrywkę w Lords of the Fallen. Tym razem skupiono się na krainie umarłych o nazwie Umbral oraz Lampie, która jest swego rodzaju „mostem” pomiędzy światami. Korzystanie z niej pozwala zobaczyć równoległą rzeczywistość, dzięki czemu możemy kroczyć ścieżkami, które nie są dostępne w krainie żywych, czyli w Axiom.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mówiąc jednak o Lampie Umbral, warto wspomnieć, że jej funkcje nie tylko pozwalają docierać do tajemniczych miejsc i odnajdywać interesujące różnice między światami. Narzędzie umożliwia wyrywanie duszy wrogów i zadawanie im obrażeń, co czyni Lampę potężną bronią. Co ciekawe, ta funkcja, która nazywa się „Soul Fly”, pozwala także pokierować duszę przeciwnika w stronę, w jaką chcemy, aby podążyła, co stwarza nowe możliwości podczas walki.

Zobacz też: Gry na PS5 dla dwojga

Przypominamy, że Lords of The Fallen pojawi się na PC oraz na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 13 października 2023. Gra zostanie także wydana w polskiej wersji językowej (napisy) i już teraz można ją zamówić w przedsprzedaży.

O autorze
Patrycja Pietrowska
Redaktorka działów Newsy & Promocje

Grami interesuje się od kiedy pamięta, jednak pisze o nich od niedawna. Nie faworyzuje żadnej z platform i chętnie poszerza horyzonty, jeśli chodzi o gatunki. Spędziła zdecydowanie zbyt wiele czasu w Apex Legends. Poza grami kolekcjonuje płyty z muzyką.

Liczba wpisów: 916 (w redakcji od 24.05.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.