Wiemy, kiedy Lords of the Fallen ma trafić do Xbox Game Pass! Gra może wzmocnić usługę naprawdę szybko

Lords of the Fallen Xbox Game Pass

Wiemy już, że Lords of the Fallen wraz z inną grą CI Games znajdzie się w Xbox Game Pass. Oficjalny komunikat podawał jedynie, że wydarzy się to w 2024 roku. Tymczasem plotka wskazuje na dokładniejszy termin debiutu gry w usłudze.

Lords of the Fallen w Xbox Game Pass jeszcze w maju 2024?

Zwiastun Lords of the Fallen

Lords of the Fallen pozwoliło zarobić krocie, co na pewno przełoży się na stabilność biznesu CI Games. Ostatni komunikat firmy wskazuje, że gra zwiększy swoją bazę graczy jeszcze bardziej – wszystko za sprawą jej dodania do Xbox Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety polska firma nie podała konkretnego terminu trafienia Lords of the Fallen do abonamentu Xbox Game Pass. Z pomocą przychodzą nam więc insiderzy.

Według ostatnich doniesień gra wzmocni usługę pod koniec maja 2024 roku. Informacja ta pochodzi od osoby, która wcześniej dostarczała sprawdzone wieści w sprawie remasterów Baten Kaitos 1 oraz 2.

Wygląda więc na to, że subskrybenci Xbox Game Pass wcale nie będą musieli długo czekać. Będzie to już kolejny soulslike, w którego będą mogli zagrać.

Przypomnijmy, że Lords of the Fallen pojawiło się na rynku w październiku 2023 roku. Gra jest dostępna na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Źródło: Gamingbolt, eXputer

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2253 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.