Mafia 4 dopiero powstaje, ale Hangar 13 podobno liczy już na „zielone światło” dla Mafii 5

Mafia Edycja Ostateczna

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że Mafia 4 powstaje od pewnego czasu w studiu Hangar 13. Według plotek ekipa miała zajmować się po premierze Mafii 3 projektem sci-fi, ale przez zbyt wysokie koszta produkcji postanowiono wrócić do gangsterskiej marki. Teraz okazuje się, że Mafia 5 może być już w planach amerykańskich deweloperów.

REKLAMA

Mafia 5 ma być tworzona po premierze Mafii 4

Z najnowszego raportu Bloomberga przygotowanego przez Jasona Schreiera wynika, że nowo mianowany szef Hangar 13 – Nick Baynes – powiedział w trakcie wirtualnego spotkania z pracownikami, że ma nadzieję nie tylko na wydanie tworzonej przez nich Mafii 4, ale także na stworzenie potencjalnej Mafii 5.

Prace nad Mafia 5 miałyby ruszyć tuż po dopieszczeniu czwartej części serii i wydaniu jej przez firmę 2K Games. Wydaje się, że wiele zależy od tego, jak nadchodzącą odsłona marki sprzeda się w okolicach premiery, a także jakie oceny zdobędzie od recenzentów i pierwszych graczy. Jeśli odzew będzie pozytywny, to wydawca z pewnością da zielone światło „piątce”.

Sprawdź także: Potencjalna oferta PS Plus czerwiec 2022

Bazując na wcześniejszych plotkach, projekt o nazwie Mafia 4 rozpoczął się stosunkowo niedawno, więc Mafia 5 to obecnie melodia przyszłości. Warto jednak wiedzieć, że deweloperzy tak optymistycznie patrzą na przyszłość serii.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!