Mafia 4 wkrótce z pierwszym zwiastunem? Take-Two ma niebawem zaprezentować nową odsłonę serii!

Mafia: Definitive Edition

Już pod koniec sierpnia 2022 roku potwierdzono, że trwają prace nad grą Mafia 4. Wspomniana produkcja do tej pory nie doczekała się jednak pełnoprawnej zapowiedzi. Niewykluczone, że zmieni się to w ciągu kilku najbliższych tygodni. Według jednego z branżowych insiderów Take-Two ma szykować się do prezentacji nowej odsłony serii.

Prezentacja Mafia 4 już w maju? Zapowiedź nowej odsłony serii zbliża się rzekomo wielkimi krokami

Autorem powyższych rewelacji jest insider posługujący się pseudonimem „Kurakasis”, który w ostatnich miesiącach dzielił się już kilkoma sprawdzonymi informacjami. Według wspomnianego informatora Take-Two Interactive ma w najbliższej przyszłości zaprezentować grę Mafia 4. Kiedy więc fani mogą spodziewać się pełnoprawnej zapowiedzi nowej produkcji studia Hangar 13?

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

„Kurakasis” wspomina, że Take-Two Interactive rozpoczęło przygotowania do prezentacji Judas od Ghost Story Games 3-4 tygodnie przed publikacją zwiastuna. Insider sugeruje, że w przypadku gry Mafia 4 może to wyglądać podobnie. Jeśli przypuszczenia informatora okażą się trafne, to zapowiedzi nowej odsłony serii Mafia należy spodziewać się w połowie maja 2024 roku.

Według nieoficjalnych informacji w maju 2024 roku Sony ma zaprosić graczy na kolejny pokaz z cyklu PlayStation Showcase lub State of Play. Istnieje więc szansa, że to właśnie na wydarzeniu japońskiej firmy dojdzie do prezentacji gry Mafia 4. Na potwierdzenie tych przypuszczeń będzie trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

Źródło: GamingBolt

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.