Legenda Xboxa Major Nelson zachęca do zakupu PS5. Fani „Zielonych” nazywają go „zdrajcą”

Major Nelson

Larry Hryb jest szerzej znany fanom Xboxa jako Major Nelson. Przez lata był prawdziwą twarzą Xboxa, ale w tym roku opuścił szeregi firmy. Dziś natomiast postanowił poinformować graczy o PS5 dostępnym w promocyjnej cenie, co wkurzyło wielu zagorzałych fanów „Giganta z Redmond”.

Major Nelson poinformował o promocji na PS5 na swoim Twitterze

W zasadzie Major Nelson nawet nie wypowiedział się w żaden sposób na temat jakiejkolwiek z konsol. Poinformował po prostu o promocji na PS5 Digital Edition w wersji Slim, co wystarczyło, aby zirytować wielu fanów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeden z nich nazwał go nawet „zdrajcą”. Larry nie dał się jednak sprowokować i odpowiadał na wszystkie tego typu zaczepki prostym zdaniem – „Kiedy wszyscy grają, wszyscy wygrywamy… prawda?”.

Warto zauważyć, że Larry Hryb dokładnie wyjaśnił powód poinformowania nas promocji na PS5. Chodziło po prostu o wzajemny szacunek ludzi z branży.

PlayStation pozdrowiło mnie, gdy odszedłem z Xboxa. Istnieje wzajemny szacunek zawodowy. Więc zwyczajnie wszyscy się dogadajmy i dobrze bawmy.

Larry Hryb

Zobacz też: Gry multiplayer na telefon

Na koniec dodajmy, że spora grupa graczy zareagowała na post Majora Nelsona z entuzjazmem. Miło więc, że niezadowolona część fanów pozostała w mniejszości.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.