Pozostałe gry z majowej oferty Games with Gold już dostępne do pobrania

The Inner World - The Last Wind Monk

Pod koniec kwietnia Microsoft ujawnił ofertę Games with Gold na maj 2022, a dwa dni później udostępnił subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate do pobrania dwie pierwsze gry. Dzisiaj abonenci mogą już ściągać pozostałe produkcje z oferty na ten miesiąc. Jak zawsze warto to zrobić za pamięci, aby nie przegapić majowych „darmówek”.

REKLAMA

The Inner World – The Last Wind Monk i Viva Piñata Party Animals za darmo w ramach majowego Games with Gold

Zwiastun Viva Piñata Party Animals

Dla osób niewtajemniczonych przypominamy, że Games with Gold to comiesięczna porcja bezpłatnych gier dla osób opłacających abonament Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj subskrybenci mogą pobierać za darmo dwie pozycje: The Inner World – The Last Wind Monk i Viva Piñata Party Animals. Pierwsza pozostaje dostępna za darmo do 15 czerwca, a druga tylko 31 maja.

  1. Pobierz The Inner World – The Last Wind Monk z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Viva Piñata Party Animals z Xbox Store (jeżeli gra nie wyświetla się jako darmowa w Xbox Store, alternatywnie można ją pobrać z Xbox Marketplace)
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Najlepsze gry za darmo na PC

Viva Piñata Party Animals wyszło także na Xboxa 360, a więc wystarczy dopisać tę grę do swojego konta, a zostanie ona z nami już na zawsze i będzie można w nią grać nawet po wygaśnięciu któregoś z abonamentów. Niestety w przypadku The Inner World — The Last Wind Monk bez aktywnego XLG lub XGPU się nie obejdzie.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!