Maneater za darmo w Epic Games Store

Maneater

Epic Games Store oferował już GTA 5 za darmo i inne świetne darmowe gry na PC, ale firma w żadnym wypadku nie zamierza się zatrzymywać. Po bezpłatnym Wolfenstein: The New Order z zeszłego tygodnia przyszła pora na kolejną „darmówkę”, która bez dwóch zdań ucieszy wielu graczy. Dziś w Epic Games Store można odebrać Maneater za darmo.

Maneater za darmo na łamach Epic Games Store

Zwiastun Maneater

Maneater to gra RPG, której głównym bohaterem jest… osierocony rekin ludojad. Aby przetrwać w okrutnym świecie, płetwiasty protagonista musi stawiać czoła przeciwnikom pod wodą, jak i na lądzie. Głównym celem naszego Żarłacza tępogłowego jest wdrapanie się na sam szczyt łańcucha pokarmowego i dokonanie zemsty na ludziach, którzy zabili jego matkę.

W Epic Games Store Maneater za darmo odbierzemy najpóźniej do 16 czerwca do godziny 17:00. Warto to jednak zrobić za pamięci, aby nie przegapić okazji.

Następną darmową grą w Epic Games Store będzie Supraland. Pobierzemy ją od 16 czerwca od godziny 17:00.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z