Marvel Rivals na nowym zwiastunie. Twórcy prezentują Spider-Mana

Marvel Rivals to tytuł, o którym ostatnio jest naprawdę głośno. Nie tylko ze względu na spore zainteresowanie grą, ale niestety także ze względu na liczne kontrowersje, takie jak wymuszanie pozytywnych opinii od graczy, czy ciężkie warunki pracy deweloperów. Mimo wszystko jednak produkcja wydaje się być w centrum zainteresowania wszystkich fanów Marvela, a twórcy regularnie dostarczają nowe materiały ze swojego dzieła.

Zwiastun Marvel Rivals prezentujący Spider-Mana

Powyższy zwiastun przedstawia w akcji słynnego człowieka-pająka, który to pojawi się w Marvel Rivals. Jak widać na materiale, bohater pochwali się standardowym zestawem ruchów, z których jest znany. Mowa tutaj oczywiście o bujaniu się na sieci, oraz licznych akrobatycznych kombinacjach mających na celu pokonanie przeciwników.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Marvel Rivals to wieloosobowa produkcja bazująca na znanych komiksach. Gracze wcielą się w słynnych bohaterów i walczą między sobą na zasadach PvP. Tytuł opiera się na formule niezwykle popularnego ostatnio gatunku hero-shooter, a akcja obserwowana jest z perspektywy trzeciej osoby. Premiera gry, póki co nie jest znana, jednakże produkcja już niedługo będzie dostępna do wypróbowania w trybie closed beta, która wystartuje 23 lipca 2024 roku.

Planujecie sprawdzić Marvel Rivals? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.