Marvel’s Midnight Suns nie dla Nintendo Switch! Poznaliśmy za to datę premiery gry na PS4 i XONE

Marvel's Midnight Suns Nintendo Switch

Marvel’s Midnight Suns nie spełniło oczekiwań wydawcy. Najnowsza produkcja studia Firaxis Games już niedługo trafi jednak do szerszego grona odbiorców. Deweloperzy ujawnili bowiem dokładną datę premiery gry na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Niestety – jak się okazuje – z grą nie będą mieli okazji zapoznać się użytkownicy Nintendo Switch.

Marvel’s Midnight Suns z datą premiery na PlayStation 4 i Xbox One. Wersja na Nintendo Switch skasowana

Marvel’s Midnight Suns – zwiastun dodatku „Blood Storm”

W komunikacie opublikowanym na oficjalnej stronie zapowiedzieli, że Marvel’s Midnight Suns zadebiutuje na PlayStation 4 i Xbox One już 11 maja 2023 roku. We wspomnianej wiadomości poinformowano również, że najnowsza produkcja Firaxis Games nie ukaże się na konsolach Nintendo Switch. Wersja na hybrydową konsolę japońskiej firmy została bowiem anulowana.

Wraz z premierą wersji na konsole ósmej generacji Sony i Microsoftu gra Marvel’s Midnight Suns otrzyma również finałowe DLC. Nadchodzący dodatek – zatytułowany „Blood Storm – wprowadzi do nową grywalną postać. Dzięki rozszerzeniu gracze otrzymają również możliwość zapoznania się z nowymi misjami fabularnymi oraz zdobycia nowych przedmiotów kosmetycznych.

Zobacz też: Najlepsze słuchawki gamingowe

Marvel’s Midnight Suns zadebiutowało na początku grudnia 2022 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Najnowsza produkcja studia Firaxis Games zebrała niezłe recenzje. Pozytywne opinie branżowych mediów nie przełożyły się jednak – jak wspomniano na początku wiadomości – na zadowalające wyniki sprzedaży.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.