Marvel’s Midnight Suns nie spełniło oczekiwań. Take-Two identyfikuje jeden z powodów słabej sprzedaży

Marvel Midnight Suns

Podczas gdy światło dzienne ujrzały ostatnio nowe informacje o Marvel’s Wolverine, inna gra w świecie superbohaterów ma spore problemy. Mimo pozytywnych opinii wśród krytyków Marvel’s Midnight Suns nie sprzedało się dobrze.

REKLAMA

Słaba sprzedaż Marvel’s Midnight Suns

Zwiastun Marvel’s Midnight Suns

Pierwszym znakiem słabej sprzedaży były bardzo szybkie przeceny Marvel’s Midnight Suns. Zaledwie miesiąc po premierze gracze doczekali się sporych obniżek cen, co sugerowało, że sytuacja może nie wyglądać najlepiej. Potwierdził to ostatni raport Jasona Schreiera z Bloomberga.

CEO Take-Two Strauss Zelnich w rozmowie ze Schreierem powiedział, że jednym z powodów słabej sprzedaży może być data premiery gry. Oryginalnie debiut planowano w październiku, ale gra zaliczyła opóźnienie i ostatecznie trafiła do sprzedaży na początku grudnia zeszłego roku.

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł – jaką kupić?

Zelnich przyznał jednak, że jego zdaniem gra może z czasem zacząć sprzedawać się lepiej. Marvel’s Midnight Suns ma jeszcze przed sobą premierę na poprzedniej generacji, co przyniesie odrobinę rozgłosu.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać