Marvel’s Midnight Suns nie spełniło oczekiwań. Take-Two identyfikuje jeden z powodów słabej sprzedaży

Marvel Midnight Suns

Podczas gdy światło dzienne ujrzały ostatnio nowe informacje o Marvel’s Wolverine, inna gra w świecie superbohaterów ma spore problemy. Mimo pozytywnych opinii wśród krytyków Marvel’s Midnight Suns nie sprzedało się dobrze.

Słaba sprzedaż Marvel’s Midnight Suns

Zwiastun Marvel’s Midnight Suns

Pierwszym znakiem słabej sprzedaży były bardzo szybkie przeceny Marvel’s Midnight Suns. Zaledwie miesiąc po premierze gracze doczekali się sporych obniżek cen, co sugerowało, że sytuacja może nie wyglądać najlepiej. Potwierdził to ostatni raport Jasona Schreiera z Bloomberga.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

CEO Take-Two Strauss Zelnich w rozmowie ze Schreierem powiedział, że jednym z powodów słabej sprzedaży może być data premiery gry. Oryginalnie debiut planowano w październiku, ale gra zaliczyła opóźnienie i ostatecznie trafiła do sprzedaży na początku grudnia zeszłego roku.

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł – jaką kupić?

Zelnich przyznał jednak, że jego zdaniem gra może z czasem zacząć sprzedawać się lepiej. Marvel’s Midnight Suns ma jeszcze przed sobą premierę na poprzedniej generacji, co przyniesie odrobinę rozgłosu.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.