Marvel’s Spider-Man 2 – co z trybem Nowa Gra Plus? Insomniac Games ma dobre i złe wieści

Marvel's Spider-Man 2 Miles

Marvel’s Spider-Man 2 może pochwalić się fenomenalnymi recenzjami. Zgodnie z zapowiedziami wyczekiwana produkcja studia Insomniac Games zadebiutuje na rynku już jutro. Część graczy zaczęła się natomiast zastanawiać, czy wspomniany tytuł będzie posiadać tryb Nowa Gra Plus. Okazuje się, że w tej kwestii deweloperzy mają dwie wiadomości – dobrą i złą.

Marvel’s Spider-Man 2 bez trybu Nowa Gra Plus w dniu premiery. Gra otrzyma jednak stosowną aktualizację

Jeden z użytkowników portalu społecznościowego X (wcześniej Twitter) zapytał Jamesa Stevensona – dyrektora ds. społeczności w Insomniac Games – o to, czy gra Marvel’s Spider-Man 2 będzie posiadać tryb Nowa Gra Plus oraz opcję powtarzania misji fabularnych. Niestety deweloper poinformował, że obu z tych funkcji zabraknie w premierowym wydaniu kontynuacji przygód Człowieka-Pająka. Na szczęście jest też dobra wiadomość.

Stevenson zapewnił bowiem, że Insomniac Games pracuje już nad zaimplementowaniem obu funkcji. Zgodnie z przekazanymi informacjami zostaną one dodane do Marvel’s Spider-Man 2 w ramach popremierowych aktualizacji. Deweloper zapowiedział również, że patch z trybem Nowa Gra Plus ukaże się jeszcze w 2023 roku.

Zobacz też: Najlepsze gry na nudę

Na koniec przypomnijmy, że Marvel’s Spider-Man 2 zadebiutuje już jutro, czyli 20 października 2023 roku. Najnowsza produkcja studia Insomniac Games dostępna będzie wyłącznie na konsolach PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.