Marvel’s Spider-Man 2 z prezentacją lada moment? Aktor wcielający się w Venoma podgrzewa atmosferę

Marvel's Spider-Man 2

Insomniac Games jakiś czas temu zapewniało graczy, że prace nad Marvel’s Spider-Man 2 przebiegają sprawnie, a produkcja ukaże się na rynku zgodnie z planem. Niestety deweloperzy nie podzielili się w międzyczasie żadnymi nowymi informacjami na temat wspomnianego tytułu. Niewykluczone jednak, że jeszcze w tym tygodniu twórcy oraz firma Sony sprawią fanom przygód Człowieka-Pająka małą niespodziankę.

Marvel’s Spider-Man 2 jeszcze w tym tygodniu może doczekać się nowych szczegółów lub prezentacji – sugeruje jeden z aktorów

Tony Todd – aktor, który w Marvel’s Spider-Man 2 wcieli się w Venoma – opublikował na portalu społecznościom Twitter wpis, w którym zapowiedział, że już jutro mają pojawić się „duże wiadomości”. Aktor nie powiedział wprost, że nadchodzące informacje są związane z produkcją studia Insomniac Games, ale nie można wykluczać takiego scenariusza.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeden z użytkowników odpowiedział bowiem na tweet Todda GIF-em prezentującym fragment zwiastuna Marvel’s Spider-Man 2, w którym pojawia się Venom. Aktor natomiast nie tylko polubił wpis fana, ale także podał go dalej, co może sugerować, że Sony oraz deweloperzy ze studia Insomniac Games faktycznie szykują niespodziankę dla fanów Człowieka-Pajaką. Niestety zarówno japońska firma, jak i deweloperzy nie odnieśli się do całej sytuacji.

Zobacz też: Najlepsze gry na telefon

Marvel’s Spider-Man 2 ma zadebiutować w przyszłym roku wyłącznie na PlayStation 5. Dokładna data premiery nie jest na ten moment znany. Warto również wspomnieć, że produkcja studia Insomniac Games prawdopodobnie zaoferuje wysokiej jakości oprawę wizualną, ponieważ twórcy zdecydowali się zastąpić jednego z aktorów ze względu na jego wiek.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.