Premiera Marvel’s Spider-Man 2 zgodnie z planem. Insomniac Games reaguje na obawy graczy

Marvel's Spider-Man 2

Zgodnie z zapowiedzią dokładnie za miesiąc gracze PC będą mieli okazję zapoznać się z Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Posiadacze konsol PlayStation 5 z niecierpliwością czekają natomiast na kolejne informacje dotyczące zapowiedzianego ponad rok temu Marvel’s Spider-Man 2. Brak nowych wieści i materiałów niepokoi część fanów, którzy zaczęli nawet domniemywać, że produkcja zaliczy opóźnienie. Na obawy graczy szybko postanowili zareagować jednak deweloperzy ze studia Insomniac Games.

Twórcy Marvel’s Spider-Man 2 zapewniają, że prace nad grą przebiegają zgodnie z planem

Don't. We're making good progress and it's still slated for 2023. Showing games takes time, effort, resources, and coordination.

— Insomniac Games (@insomniacgames) October 17, 2022

Don't. We're making good progress and it's still slated for 2023. Showing games takes time, effort, resources, and coordination.

— Insomniac Games (@insomniacgames) October 17, 2022

W odpowiedzi na wpis jednego z użytkowników portalu społecznościowego Twitter, twórcy Marvel’s Spider-Man 2 zapewnili, że zespół robi „dobre postępy”, dając tym samym do zrozumienia, że gracze nie powinni obawiać się o stan wspomnianej produkcji. Deweloperzy podkreślili również, że premiera gry wciąż zaplanowana jest na 2023 rok.

Niestety studio nie ujawniło, kiedy fani doczekają się nowych szczegółów oraz materiałów związanych z kontynuacją przygód Człowieka-Pająka. Insomniac Games zaznaczyło natomiast, że „prezentowanie gier wymaga czasu, wysiłku, zasobów i koordynacji”.

Zobacz też: Przystawka Smart TV do telewizora

Marvel’s Spider-Man 2 powstaje wyłącznie z myślą o konsolach PlayStation 5. Dokładana data premiery wciąż nie jest znana, ale zdaniem jednego z branżowych insiderów nadchodząca produkcja studia Insomniac Games ma trafić do sprzedaży w czerwcu 2023 roku. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie sięgnąć po nową odsłonę przygód Petera Parkera.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.