Spoilery ze Spider-Man 2 już w sieci! Fani gry powinni mieć się na baczności

Spider-Man 2

Już pod koniec września Insomniac ostrzegał nas, że w sieci mogą znaleźć się spoilery Spider-Man 2. Koniec końców tak też się stało. W różnych mediach społecznościowych i na forach napotkamy na zrzuty ekranu oraz filmy ze zbliżającego się hitu na PS5.

Spoilery ze Spider-Man 2 wyciekły do internetu

Zwiastun Spider-Man 2

Jak poinformował przed momentem portal Push Square, spoilery ze Spider-Man 2 trafiły właśnie do sieci. Wyciek ma obejmować różne nieautoryzowane zrzuty ekranu oraz nagrania, więc fani oczekujący na grę powinni zachować należytą ostrożność.

Na razie nie wiadomo, kto jest odpowiedzialny za przeciek. Naturalnie przed właściwymi premierami dużych gier odpowiednie osoby uzyskują do niego dostęp wcześniej, aby na czas przygotować różne materiały i recenzje. Być może więc ktoś nie dochował należytej ostrożności.

Tak czy inaczej, mleko już się rozlało. To zasadniczo nie pierwszy raz, kiedy kandydat na hit AAA musi mierzyć się z przedpremierowymi spoilerami – podobny los spotkał w przeszłości m.in. Starfield.

Zobacz też: Ranking monitorów do gier

My tymczasem przypomnijmy, że Spider-Man 2 pojawi się na rynku już 20 października. Gra będzie dostępna wyłącznie na PS5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.