Marvel’s Spider-Man 2 na zwiastunie w rodzimej wersji językowej! Posłuchajcie polskiego dubbingu

Marvel's Spider-Man 2 Peter Parker

Kilka godzin temu opublikowano kinowy zwiastun gry Marvel’s Spider-Man 2, a główny bohater nadchodzącej produkcji studia Insomniac Games nieco przypomina w nim filmowego Spider-Mana, w którego wciela się Tom Holland. Tymczasem PlayStation Polska przygotowało małą niespodziankę dla rodzimych fanów Człowieka-Pająka. W sieci udostępniono bowiem polską wersję wspomnianego zwiastuna.

PlayStation Polska prezentuje najnowszy zwiastun Marvel’s Spider-Man 2 w polskiej wersji językowej

Powyższy zwiastun to dokładnie ten sam materiał promocyjny, który trafił do sieci dziś rano. Trailer opublikowany przez PlayStation Polska pozwala jednak sprawdzić, jak Peter Parker oraz Miles Morales brzmią w polskiej wersji językowej. Wideo powinno więc zainteresować wszystkich graczy znad Wisły, którzy czekają na premierę Marvel’s Spider-Man 2.

Bujaj się, skacz i korzystaj z nowych siecioskrzydeł, przemierzając Marvelowski Nowy Jork. Szybko przełączaj się między Peterem Parkerem a Milesem Moralesem, by wziąć udział w różnych historiach oraz skorzystać z nowych, epickich mocy. Uratuj życie bohaterów, miasto i bliskich przed kultowym złoczyńcą, Venomem. – informuje opis gry na stronie PlayStation.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Starfield

Marvel’s Spider-Man 2 zadebiutuje 20 października 2023 roku wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedziami kilka dni wcześniej w sieci pojawią się pierwsze recenzje nadchodzącej produkcji studia Insomniac Games.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.