Spider-Man 2 na kolejnym zwiastunie! Peter Parker wygląda na nim niczym znany aktor MCU

Spider-Man 2

Tegoroczna jesień dla fanów MCU stać będzie w pewnym stopniu pod znakiem nadchodzącej premiery Spider-Man 2 na PlayStation 5. Sony oraz Insomniac Games już od dłuższego czasu promują tę produkcję, podkreślając przede wszystkim jej niezwykłą oprawę wizualną. Kolejny materiał — mimo że nie powstał na silniku gry — tak robi spore wrażenie.

Spider-Man 2 na kolejnym efektownym zwiastunie CGI

Spider-Man 2 – trailer

Najnowszy materiał promujący Spider-Mana 2 przedstawia Petera Parkera i Milesa Moralesa podczas starcia z Venomem, który będzie jedną z najważniejszych postaci w grze. Na trailerze widać także, iż obaj bohaterowie przeżywają swoje kryzysy i nie są pewni, czy dadzą radę obronić miasto.

Odstawiając jednak na bok rozterki bohaterów, trzeba przyznać, że cały materiał robi niemałe wrażenie poziomem dopracowania. Jednocześnie część fanów przygód człowieka-pająka zauważa, że Peter Parker doczekał się pewnych zmian i teraz łudząco wręcz przypomina Toma Hollanda, czyli aktora MCU.

To zaś zostało przez graczy odebrane w mieszany sposób. Część graczy twierdzi, że to świetny smaczek, który dodaje grze większego powiązania z MCU, a tym samym czyni ją lepszą. Inni zaś uważają, że trochę psuje to odbiór gry, bo wygląda to, jakby Parker pomiędzy poszczególnymi odsłonami przeszedł transplantację twarzy. Nie wszystkim najwidoczniej da się dogodzić.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 10000 zł

Spider-Man 2 zadebiutuje już 20 października 2023 roku wyłącznie na PS5. Osoby, które wolą najpierw przeczytać recenzję, a potem kupić grę nie muszą się martwić, bo embargo na nie spada dokładnie 16 października. Oczywiście w sieci krążą też już poważne spoilery, dlatego wszystkim zainteresowanym radzimy po prostu uważać.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.