Marvel’s Spider-Man 2 na zwiastunie premierowym! Sony pokazuje kultowego złoczyńcę i nie tylko

Marvel's Spider-Man 2

W Marvel’s Spider-Man 2 gracze będą mieli okazję zdobyć strój zaprojektowany przez piłkarza Realu Madryt. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianą produkcją. Zgodnie z zapowiedziami nowa gra studia Insomniac Games zadebiutuje na rynku już w tym tygodniu. Nic więc dziwnego, że deweloperzy – wspólnie z firmą Sony – zdecydowali się podgrzać nieco atmosferę i opublikowali premierowy zwiastun drugiej części przygód Człowieka-Pająka.

Sony i Insomniac Games prezentują premierowy zwiastun gry Marvel’s Spider-Man 2

Marvel’s Spider-Man 2 – zwiastun premierowy

Powyższy zwiastun utwierdza nas w przekonaniu, że w Marvel’s Spider-Man 2 nie zabraknie widowiskowych sekwencji. Materiał ujawnia również kolejnych złoczyńców, z którymi będą musieli zmierzyć się Peter oraz Miles. Na drodze bohaterów stanie m.in. znany z pierwszej części Mr. Negative, a także Sandman, którego raczej nie trzeba przedstawiać fanom Spider-Mana i komiksów Marvela.

W premierowym zwiastunie nie zapomniano też o symbiocie, który – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – ma odegrać dużą rolę w Marvel’s Spider-Man 2. W materiale nie brakuje oczywiście także fragmentów rozgrywki, dzięki którym zainteresowani mogą po raz kolejny sprawdzić, jak nadchodząca produkcja studia Insomniac Games prezentuje się w akcji.

Zobacz też: Najlepsze monitory gamingowe do 600 zł

Na koniec przypomnijmy, że Marvel’s Spider-Man 2 zadebiutuje w najbliższy piątek – 20 października 2023 roku – wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już dzisiaj w sieci pojawią się pierwsze recenzje kontynuacji przygód Człowieka-Pająka od studia Insomniac Games.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.