Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ze świetną sprzedażą! Gra przyniosła ponad 100 milionów dolarów zysku

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Ogromny wyciek danych Insomniac Games ujawnił m.in. budżet Marvel’s Spider-Man 2 i nadchodzącego Marvel’s Wolverine. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji, które trafiły do sieci sprawą hakerów. Opublikowane dokumenty zdradzają bowiem wyniki sprzedaży Marvel’s Spider-Man: Miles Morales.

Sprzedaż Marvel’s Spider-Man: Miles Morales przekroczyła 10 milionów egzemplarzy

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – zwiastun premierowy

Według opublikowanych danych gra Marvel’s Spider-Man: Miles Morales osiągnęła sprzedaż na poziomie 10,2 miliona egzemplarzy. Całkowity budżet produkcji miał natomiast wynieść 156 milionów dolarów. Przygody Milesa Moralesa wygenerowały z kolei 260 milionów przychodu, dzięki czemu wspomniany tytuł przyniósł Insomniac Games i Sony dokładnie 104 miliony dolarów zysku.

Miles Morales odkrywa spektakularne moce, które odróżniają go od jego mentora, Petera Parkera. Opanuj wyjątkowe bioelektryczne ataki jadem bohatera i moc ukrywania się, a także widowiskową akrobatykę na sieciach, gadżety i różnorodne umiejętności.

– informuje opis gry na stronie PlayStation.

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 3000 zł

Na koniec przypomnijmy, że gra Marvel’s Spider-Man: Miles Morales zadebiutowała na rynku 12 listopada 2020 roku. Początkowo produkcja studia Insomniac Games dostępna była tylko na PlayStation 4 i PlayStation 5. Nieco ponad rok temu wspomniany tytuł trafił jednak również na komputery osobiste.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: GamingBolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.