Spider-Man następną grą, która trafi do PC Game Pass? Wygląda na to, że Microsoft zostawił wskazówkę

Spider-Man

Kilka godzin temu informowaliśmy, że Death Stranding zawita do PC Game Pass. Wszystko wskazuje jednak na to, że zapowiadając tę grę, Microsoft zostawił dla graczy wskazówkę dot. kolejnej potencjalnej wielkiej premiery w abonamencie. Mowa tu konkretnie o Marvel’s Spider-Man, które niedawno trafiło na PC, a pierwotnie zadebiutowało na konsolach PlayStation.

REKLAMA

Marvel’s Spider-Man zawita do Game Passa? Gracze dostrzegli potencjalną wskazówkę

The Death Stranding Game Pass Announcement has a circuitboard Spider-Man Logo behind it …. pic.twitter.com/f3s5pDacaB

— EvilBoris (@EvilBoris) August 19, 2022

The Death Stranding Game Pass Announcement has a circuitboard Spider-Man Logo behind it …. pic.twitter.com/f3s5pDacaB

— EvilBoris (@EvilBoris) August 19, 2022

Na oficjalnym profilu PC Game Pass pojawiło się ogłoszenie dot. premiery Death Stranding w subskrypcji. Zawarty w tweecie obraz przedstawia walizkę z logiem Game Passa i datą pojawienia się gry w abonamencie, jednak uważni gracze dostrzegli coś jeszcze. Jak można zauważyć na powyższej, przybliżonej grafice, pod wszystkimi napisami znajduje się… logo Spider-Mana. Jak to mawiał klasyk: przypadek? Nie sądzę.

Przeczytaj też: Najlepsze gry battle royale

Spider-Man Remastered trafił na PC zaledwie tydzień temu, a więc to nadaje temu odkryciu jeszcze większej wagi. Ciężko bowiem uwierzyć, aby logo Człowieka-Pająka znalazło się w grafice na profilu PC Game Passa zupełnie przypadkowo. Na ten moment oczywiście nie możemy niczego brać za pewnik, ale jest spora szansa, że z czasem rzeczywiście wcielimy się w postać Petera Parkera dzięki pecetowej subskrypcji Microsoftu. Gdy dowiemy się czegoś więcej, na pewno napiszemy o tym na łamach naszego portalu.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!