Marvel’s Wolverine jednak nie zadebiutuje w 2024 roku? Nowe doniesienia o premierze i miejscu akcji

Marvel's Wolverine

W zeszłym tygodniu za sprawą jednego z artystów koncepcyjnych w sieci pojawił się potencjalny termin premiery Marvel’s Wolverine. Wygląda jednak na to, że na nową produkcję Insomniac Games będzie trzeba poczekać nieco dłużej, niż sugerowały to ostatnie doniesienia. Według jednego z informatorów premiera kolejnej gry twórców Marvel’s Spider-Man 2 i Ratchet & Clank: Rift Apart odbędzie się dopiero w 2025 roku.

Premiera Marvel’s Wolverine dopiero w 2025 roku? Informator zdradza rok premiery i miejsce akcji

Marvel’s Wolverine – zwiastun

Autorem powyższych doniesień jest Daniel Richtman – leaker znany przede wszystkim z publikowania informacji związanych z branżą filmową. Według informatora (dzięki Insider Gaming) nowa produkcja Insomniac Games ukaże się dopiero w 2025 roku, a nie – jak wskazywał jeden z artystów koncepcyjnych – w przyszłym roku. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, ponieważ od premiery Marvel’s Spider-Man 2 minął dopiero miesiąc.

Richtman informuje również, że gra Marvel’s Wolverine ma być bardziej „mroczna” i „brutalna” od ostatnich produkcji Insomniac Games. Według leakera miejscem akcji ma być natomiast dobrze znana fanom Marvela znajdująca się w Azji fikcyjna wyspa Madripoor. Wspomniane miejsce zostało rzekomo zbudowane na plecach ogromnego smoka i jest opisywane jako „raj dla piratów”.

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 3000 zł

Na koniec warto podkreślić, że Insomniac Games w żaden sposób nie odniosło się do ostatnich plotek związanych z premierą Marvel’s Wolverine. Zgodnie z zapowiedziami gra zmierza wyłącznie na konsole PlayStation 5. Fanom nie pozostaje natomiast nic innego, jak cierpliwie czekać na pierwsze szczegóły i fragmenty rozgrywki ze wspomnianego tytułu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.