Marvel’s Wolverine z premierą w 2024 roku? Insomniac Games może pozytywnie zaskoczyć graczy PS5

Marvel's Wolverine

Marvel’s Spider-Man 2 może pochwalić się rewelacyjną sprzedażą, ale Insomniac Games nie zamierza zwalniać tempa. Wspomniane studio pracuje bowiem obecnie nad Marvel’s Wolverine, które – jak się okazuje – może zadebiutować na rynku wcześniej, niż moglibyśmy się spodziewać. W sieci pojawiły się bowiem nowe informacje na temat potencjalnego terminu premiery wspomnianej produkcji.

Według jednego z artystów Marvel’s Wolverine ma zadebiutować w 2024 roku. Na rynek zmierza też nowa gra twórców Days Gone

Źródłem nowych informacji na temat terminu premiery Marvel’s Wolverine jest jeden z artystów koncepcyjnych, który prawdopodobnie pospieszył się z publikacją pewnych szczegółów. Autorem zamieszania jest Hung Nguy, który na swoim profilu w serwisie ArtStation pochwalił się, że miał okazję pracować właśnie nad nową produkcją Insomniac Games. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie wzmianka o terminie premiery.

Na swoim profilu artysta wskazał bowiem, że Marvel’s Wolverine ma zadebiutować na rynku w 2024 roku. Pokrywałoby się to z informacjami, którymi kilka miesięcy temu podzielił się Jeff Grubb. Insider informował bowiem wówczas, że słyszał o „dwóch różnych terminach” premiery nowej produkcji Insomniac Games, a jeden z nich była jesień 2024 roku.

Grubb podkreślał jednak, że wspomniany termin jest „dość zaskakujący” i jego zdaniem „bardziej prawdopodobnym” scenariuszem jest premiera w 2025 roku. Warto natomiast dodać, że Nguy usunął już wzmiankę o Marvel’s Wolverine ze swojego profilu na ArtStation. Stosowne zrzuty ekranu wciąż są jednak dostępne m.in. na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter).

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 2000 zł

Na swoim profilu na ArtStation artysta wspomniał również o nowej grze twórców Days Gone, która – jak oznaczył Nguy – ma ukazać się w 2025 roku. Kolejna produkcja Bend Studio wciąż nie doczekała się jednak oficjalnej zapowiedzi. Fanom PlayStation nie pozostaje więc na ten moment nic innego, jak cierpliwie czekać na stosowne informacje ze strony samych deweloperów lub Sony.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.