Max Payne 1 & 2 Remake w kolejnej fazie rozwoju. Remedy zdradza stan postępu pracy nad grami

Max Payne

W zeszłym roku Remedy ogłosiło przygotowywanie remaków dwóch pierwszych odsłon Max Payne. Wiadomość ta zelektryzowała fanów, ale do premiery obydwu gier wciąż daleka droga. Niemniej jednak ostatni raport finansowy firmy wskazuje, że prace przeszły do kolejnego etapu.

Prace nad Max Payne 1 & 2 Remake kontynuowane. Gry przeszły do etapu POC

Max Payne
Max Payne

Fani dwóch pierwszych odsłon Max Payne poczekają niestety jeszcze długo na ich remaki. Według ostatniego raportu finansowego Remedy Entertainment okazało się bowiem, że obydwa projekty przeszły właśnie do fazy POC.

Wciąż oznacza to wczesny etap prac. Mają one na celu wykazać dowód na wykonalność założeń opracowanych dla danego projektu.

Max Payne 1 i 2 Remake postępuje dobrze i w ciągu pierwszego kwartału projekt przeszedł do etapu proof-of-concept. Spodziewamy się, że projekt będzie nadal dobrze postępował, a wraz z tym wielkość zespołu będzie stopniowo powiększana pod koniec roku.

Tero Virtala, dyrektor generalny Remedy Entertainment

Zobacz też: Mody do Farming Simulator 2019

Z obozu fińskiego dewelopera płyną więc mimo wszystko dobre informacje. Pewne jest, że obecnie główne siły przerobowe firmy skupiają się na opracowywaniu Alan Wake 2, który ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.