Max Payne 1 & 2 Remake w kolejnej fazie rozwoju. Remedy zdradza stan postępu pracy nad grami

Max Payne

W zeszłym roku Remedy ogłosiło przygotowywanie remaków dwóch pierwszych odsłon Max Payne. Wiadomość ta zelektryzowała fanów, ale do premiery obydwu gier wciąż daleka droga. Niemniej jednak ostatni raport finansowy firmy wskazuje, że prace przeszły do kolejnego etapu.

Prace nad Max Payne 1 & 2 Remake kontynuowane. Gry przeszły do etapu POC

Max Payne
Max Payne

Fani dwóch pierwszych odsłon Max Payne poczekają niestety jeszcze długo na ich remaki. Według ostatniego raportu finansowego Remedy Entertainment okazało się bowiem, że obydwa projekty przeszły właśnie do fazy POC.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wciąż oznacza to wczesny etap prac. Mają one na celu wykazać dowód na wykonalność założeń opracowanych dla danego projektu.

Max Payne 1 i 2 Remake postępuje dobrze i w ciągu pierwszego kwartału projekt przeszedł do etapu proof-of-concept. Spodziewamy się, że projekt będzie nadal dobrze postępował, a wraz z tym wielkość zespołu będzie stopniowo powiększana pod koniec roku.

Tero Virtala, dyrektor generalny Remedy Entertainment

Zobacz też: Mody do Farming Simulator 2019

Z obozu fińskiego dewelopera płyną więc mimo wszystko dobre informacje. Pewne jest, że obecnie główne siły przerobowe firmy skupiają się na opracowywaniu Alan Wake 2, który ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2461 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.