Metal Gear Solid 3 Remake na Xbox Partner Preview! Materiał pokazuje możliwości Unreal Engine 5

Metal Gear Solid 3 Remake

Właśnie dobiegło końca wydarzenie Xbox Partner Preview. Jednym z niespodziewanych gości eventu był Metal Gear Solid 3 Remake. Materiał z pre-alphy gry pokazuje możliwości Unreal Engine 5.

Metal Gear Solid 3 Remake – rzut oka na rozgrywkę

Metal Gear Solid 3

Metal Gear Solid 3 Remake jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier. Niestety Xbox Partner Preview nie ujawniło daty premiery odświeżonego wydania hitowej już produkcji.

Tak czy inaczej, mogliśmy zapoznać się z krótkim materiałem pokazującym możliwości silnika graficznego Unreal Engine 5. Warto jednak zaznaczyć, że nagranie z Metal Gear Solid 3 pochodzi z wersji pre-alpha, więc sporo może się jeszcze zmienić.

Tak czy inaczej, na pewno jest ciekawie. Gra z całą pewnością mogłaby wyglądać odrobinę lepiej, ale najważniejsze, aby dobrze oddała ducha oryginału.

Zobacz też: Gry na komputer

Tak czy inaczej, wiele wskazuje na to, że na wydanie MGS 3 Remake poczekamy jeszcze długo. Tytuł ten ukaże się na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.