Metal Gear Solid Delta: Snake Eater na porównaniu z oryginałem. Remake zapowiada się rewelacyjnie

Metal Gear Solid Delta vs MGS3

Odświeżona wersja trzeciej części Metal Gear Solid jest obecnie jedną z najbardziej oczekiwanych gier spod skrzydeł Konami. Niedawno temu produkcja doczekała się prezentacji na Xbox Games Showcase 2024. Teraz z kolei tytuł na tapet wzięła redakcja Digital Foundry, która postanowiła porównać dotychczas zaprezentowane materiały z oryginałem.

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater zaoferuje pełne odświeżenie kultowej gry

Porównanie Metal Gear Solid Delta: Snake Eater z oryginałem

Powyższy materiał dobitnie pokazuje, jak ogromna przepaść technologiczna dzieli nadchodzące Metal Gear Solid Delta: Snake Eater z oryginałem z 2004 roku. Produkcja została odwzorowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, co z resztą podkreśla autor porównania. Całość zapowiada się na murowany hit, który zadowolić powinien zarówno weteranów serii, jak i nowicjuszy.

Póki co nie jest znana data premiery odświeżonego Metal Gear Solid 3. Jakiś czas temu jednak pojawiły się spekulacje, jakoby produkcja miała się pojawić na półkach sklepowych już na jesień 2024 roku. Na razie jednak nie ma żadnych oficjalnych informacji w tego, kiedy pozycja faktycznie zadebiutuje.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Digital Foundry

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.