MGS: Master Collection Vol. 1 bez polskiej wersji językowej. Mamy też przykre wieści dla graczy PC

Metal Gear Solid 3: Snake Eater - Master Collection Version

Podczas ostatniego Nintendo Direct ujawniono dokładną datę premiery Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1, czyli specjalnego zestawu zawierającego pięć najstarszych odsłon serii Metal Gear Solid. Jakiś czas temu potwierdzono natomiast, że zapowiedziany podczas PlayStation Showcase 2023 remake Metal Gear Solid 3: Snake Eater otrzyma polską wersję językową. Niestety – jak się okazuje – na podobne udogodnienia nie będzie można liczyć w przypadku wspomnianej kolekcji. Nie są to jednak jedyne złe wieści.

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 bez wsparcia dla myszy i klawiatury. Zabraknie też polskiej wersji językowej

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 – gameplay trailer

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 pojawiło się już na Steam. Na stronach poświęconych poszczególnym produkcjom wchodzącym w skład wspomnianego zestawu można natomiast znaleźć informacje o dostępnych wersjach językowych. Dane znajdujące się na platformie Valve potwierdzają, że żaden z tytułów nie doczeka się wsparcia dla języka polskiego.

Już w zeszłym tygodniu informowano, że Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 może nie otrzymać wsparcia dla klawiatury i myszy. Kilka dni temu wspomniany zestaw na krótko pojawiła się bowiem na Steam, ale wszelkie informacje szybko zniknęły z platformy Valve. Jak się jednak okazuje, użytkownicy komputerów osobistych, którzy zamierzają zapoznać się z kolekcją, faktycznie będą musieli wyposażyć się w kontroler.

Zobacz też: Czym jest eGPU

Kup Metal Gear Solid Master Collection Volume 1

Na koniec warto przypomnieć, że Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 zmierza na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Premiera kolekcji zawierającej odświeżone wersje klasycznych odsłon serii Metal Gear Solid zaplanowana jest na 24 października 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.