Woda kolońska Metal Gear Solid już w sprzedaży! Fani mogą poczuć się jak Solid Snake na Shadow Moses

Metal Gear Solid woda kolońska

Kilka dni temu w sieci pojawiły się recenzje Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1, a sama kolekcja zadebiutowała już na PC i konsolach. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji dla fanów Metal Gear Solid. Firma Numskull Designs przygotowała bowiem nietypowy „gadżet” skierowany do miłośników wspomnianej marki. Mowa tutaj o wodzie kolońskiej, dzięki której gracze poczują się jak Solid Snake na wyspie Shadow Moses.

Ruszyła sprzedaż wody kolońskiej Metal Gear Solid „Shadow Moses”. Nakład mocno limitowany

Zainteresowani powinni się jednak pospieszyć, ponieważ Numskull Designs przygotowało zaledwie 1000 sztuk wody kolońskiej Metal Gear Solid „Shadow Moses”. Flakonik o pojemności 100 ml wyceniono natomiast na 49,99 euro, czyli około 224 złote (bez VAT). Zamówienia można składać w sklepie Just Geek, a do wspomnianej ceny należy doliczyć również koszty wysyłki.

Numskull Designs podkreśla, że woda kolońska Metal Gear Solid „Shadow Moses” jest odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Perfum ma natomiast zabrać fanów w „zmysłową podróż” na wspomnianą wyspę. Warto również podkreślić, że jest to produkt oficjalny i licencjonowany przez firmę Konami.

Zobacz też: Najlepsze gry na nudę

Na koniec przypomnijmy, że wspomniane na początku wiadomości Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Zdecydowaliście się na kupno zestawu zawierającego pierwsze odsłony serii Metal Gear Solid? Jeśli tak, to podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.