Metal Slug 3 za darmo w Microsoft Store

Metal Slug 3

Kilka dni temu informowaliśmy, że w Xbox Store można odebrać za darmo aż trzy całkiem ciekawe gry z Costume Quest na czele. Tak się składa, że dzisiaj w sklepie Microsoftu znaleźliśmy kolejną „darmówkę”, która zwykle jest płatna. Mowa oczywiście o tytułowym Metal Slug 3.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Metal Slug 3 za darmo

Zwiastun Metal Slug 3

Metal Slug 3 to reedycja kultowej dwuwymiarowej strzelaniny, która pierwotnie ukazała się na konsoli NeoGeo. Fabuła gry skupia się na postaci złowrogiego generała Mordena, który chce przejąć kontrolę nad światem, a także tajemniczej rasie Obcych. Rozgrywka bazuje tu przede wszystkim na strzelaniu do wszystkiego, co się rusza.


Aby zgarnąć Metal Slug 3 za darmo, w pierwszej kolejności trzeba się udać na stronę gry w izraelskiej wersji Microsoft Store. Następnie należy zalogować się na swoje konto i wcisnąć niebieski przycisk z napisem Get, który znajduje się po prawej stronie. Po wykonaniu tej czynności gra zostanie przypisana do naszego konta, a my będziemy mogli rozpocząć pobieranie.

Przeczytaj też: Tani Game Pass (Ultimate)

Metal Slug 3 uruchomimy na Xboxie 360, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Do odebrania gry nie jest wymagana subskrypcja Xbox Live Gold ani Xbox Game Pass Ultimate, jednak warto dopisać ją do konta za pamięci, bo nie wiadomo, jak długo będzie jeszcze udostępniana za darmo.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.