Metro Exodus 2 wkrótce z zapowiedzią? 4A Games pojawi się na targach Gamescom 2023

Metro Exodus

Na początku bieżącego roku jeden z branżowych insiderów informował, że nowa odsłona serii Metro jest już w pełni grywalna, a produkcja ma zostać zapowiedziana jeszcze w tym roku. Niewykluczone, że Metro Exodus 2 (nazwa nieoficjalna, przyjęta na potrzebę ujednolicenia treści) doczeka się wkrótce oficjalnej prezentacji. Studio 4A Games pojawi się bowiem na targach Gamescom 2023.

Zapowiedź Metro Exodus 2 na Gamescom 2023? 4A Games wybiera się na targi do Kolonii

Metro Exodus
Metro Exodus

Jak zauważa Tom Henderson – znany branżowy insider i dziennikarz – obecność 4A Games na targach w Kolonii została potwierdzona przez samego organizatora wydarzenia. Ukraińskie studio widnieje na liście wystawców dostępnej na oficjalnej stronie Gamescom. Niestety we wspomnianym miejscu na próżno szukać dodatkowych informacji, które pozwoliłby ustalić, co twórcy serii Metro zamierzają prezentować na swoim stoisku.

Istnieje oczywiście prawdopodobieństwo, że 4A Games zapowie Gamescom 2023 właśnie Metro Exodus 2. Niestety fanom wspomnianej serii nie pozostaje na ten moment nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na targi w Kolonii, które rozpoczną się 23 sierpnia 2023 roku, a więc za nieco ponad dwa tygodnie.

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup Metro Exodus

Na koniec warto przypomnieć, że Metro Exodus zadebiutowało na rynku w 2019 roku. Ostatnia odsłona popularnej serii dostępna jest na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Według informacji przekazanych w lutym przez Toma Hendersona kolejna część wspomnianego cyklu ma szansę trafić do sprzedaży w przyszłym roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.