Metroid Prime Remastered chwalony za bycie „czymś więcej niż zwykłym portem HD”. Gracze są zachwyceni

Metroid Prime Remastered

Nintendo zaskoczyło fanów nieco zakurzonej już, ale nadal legendarnej serii Metroid Prime. Japończycy bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi wydali bowiem wczoraj odświeżoną wersję pierwszej części cyklu. Jej odbiór przez graczy jest więcej niż pozytywy.

Metroid Prime Remastered z pozytywnymi opiniami graczy

Porównanie Metroid Prime Remastered na Nintendo Switcha z poprzednimi wersjami na Wii i GameCube

Wszystko wskazuje na to, że Metroid Prime Remastered jest przykładem jak dobrze odświeżać stare gry. Teza ta znajduje swoje potwierdzenie w opiniach graczy, którzy zgromadzili się na forum ResetEra w celu zachwalania niespodziewanie wydanej wczoraj produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nowa geometria, nowe tekstury, nowa fizyka, nowe efekty, zaktualizowane AO itd. Wizualnie, to w zasadzie wszystko jest nowe.

Użytkownik forum ResetEra

Niektórzy twierdzą nawet, że remaster ten jest po prawdzie bliższy pełnoprawnemu remake’owi. Przyglądając się porównaniu dostępnemu na powyższym nagraniu, można się śmiało zgodzić z taką opinią.

Co warte wspomnienia, Metroid Prime Remastered przywrócił też elementy usunięte z portu tytułu na Wii. Możemy więc znów cieszyć się takimi szczegółami jak wydobywający się z broni dym.

Zobacz też: Karta graficzna do 1000 zł – jaką kupić?

Metroid Prime Remastered jest obecnie dostępny tylko na Nintendo Switch i wyłącznie w dystrybucji cyfrowej. Pudełkowa edycja gry pojawi się w europejskich sklepach już 3 marca.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.