Microsoft szykuje obszerną prezentację gier. Pierwszy kwartał 2023 roku może przynieść duże wydarzenie Xboxa

xbox series x|s

Rywalizacja pomiędzy Sony a Microsoftem pod koniec tego roku ogranicza się głównie do przejęcia Activision Blizzard. Sony zrealizowało swoje plany i kolejny raz podbiło serca graczy. Microsoft ma podobno wreszcie szykować jakiś odwet.

Ambitne plany Microsoftu na rok 2023

Xbox Series X
Xbox Series X

Dużo mówiło się w tym roku o braku większych gier od Microsoftu. Największe premiery zostały opóźnione, a na parę najgłośniejszych tytułów przyjdzie nam prawdopodobnie jeszcze trochę poczekać. Niezadowolonych fanów Xboxa dobił dodatkowo fakt, że Microsoft nie pojawił się na The Game Awards 2022.

Według informacji Jeza Cordena z WindowsCentral firma mogła oszczędzać siły na własne wydarzenie. Po branży krążą plotki, że w pierwszym kwartale 2023 roku odbędzie się wydarzenie dedykowane grom Microsoftu. Szef marketingu Xboxa zapewnia z kolei, że mają wiele rzeczy do pokazania.

Przeczytaj też: Telefon gamingowy – najlepsze modele

Corden podkreśla wczesny etap planów Microsoftu i sugeruje, że wciąż mogą one ulec zmianie. Firma w przyszłym roku ma jednak do wydania co najmniej Starfield, Redfall oraz Forzę Motorsport. Tak duże produkcje powinny doczekać się obszernego pokazu, który przybliży każdy z nich wyczekującym debiutu fanom.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z