Xbox ma być przekonany co do swojego pokazu. Szykuje się najlepszy Showcase w historii?

Xbox logo

Już tylko miesiąc dzieli nas od zapowiedzianego jakiś czas temu Xbox Games Showcase 2024. Wygląda na to, że Xbox jest przekonany co do swojej prezentacji. Tak przynajmniej twierdzi zaufany dziennikarz związany z tematyką Microsoftu.

Xbox ma być „bardzo pewny” swojego letniego pokazu

Czerwcowy pokaz Xboxa zapowiada się naprawdę ciekawie. Ptaszki ćwierkają, że to już wtedy poznamy zapowiedź m.in. Gears 6.

Jednak lista tytułów może być dużo dłuższa. I to na tyle, że Xbox ma być „bardzo pewny” pokazu, który odbędzie się już w czerwcu.

Tak przynajmniej twierdzi dziennikarz Windows Central Jez Corden. Możemy się więc spodziewać, że przed nami stoi naprawdę ciekawe wydarzenie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na ten moment możemy jednak niestety tylko spekulować. Być może już wtedy pojawi się oficjalna zapowiedź nowej części Call of Duty, albo też dodania którejś z pozycji tej serii do abonamentu Xbox Game Pass.

Nie sposób wspomnieć, że tegoroczne premiery Xboxa i tak są już imponujące. Mowa tutaj chociażby o Hellblade 2 czy nowej produkcji Indiana Jones, przygotowywanej przez twórców Wolfensteina – MachineGames.

Tak czy inaczej, przypomnijmy, że Xbox Games Showcase 2024 jest zaplanowane na 9 czerwca. Impreza wystartuje już o 19:00 polskiego czasu.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2247 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.