Microsoft Rewards oficjalnie w Polsce. Firma ogłasza start programu lojalnościowego

Microsoft Rewards

Kilka dni temu pisaliśmy o cichym starcie Microsoft Rewards w Polsce, ale dopiero dzisiaj amerykańska korporacja oficjalnie zapowiedziała debiut tego programu w naszym kraju. Polska jest jednym z wielu państw, w których firma zdecydowała się teraz umożliwić zbieranie punktów i wymienianie ich na nagrody.

REKLAMA

Microsoft Rewards w Polsce

Microsoft Rewards to program lojalnościowy Amerykanów, który pozwala zbierać punkty za wykonywanie określonych zadań. Obecnie wspomniane punkty można wymieniać na nagrody takie jak m.in. karty podarunkowe do Amazona czy Allegro, ale w niedalekiej przyszłości firma zaoferuje też giftcardy do Empiku, Zalando, Answear, a także swoich sklepów — Microsoft Gift Card czy Xbox Gift Card.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Do Microsoft Rewards można się zarejestrować pod tym adresem. Obecnie zadania dla uczestników koncentrują się wokół aktywności dotyczących przeglądarki Bing, ale z czasem powinny zostać rozszerzone również o konsole Xbox i usługę Xbox Game Pass, tak jak funkcjonuje to m.in. w Stanach Zjednoczonych. Czekamy z niecierpliwością!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!