Minecraft Legends ma dokładną datę premiery! Są też nowe informacje o trybie PvP i świeży gameplay

Minecraft Legends

Kiedy w czerwcu ubiegłego roku zapowiedziano Minecraft Legends, wielu graczy nieźle się zaskoczyło. Spin-off hitu z 2011 roku będzie bowiem połączeniem gry akcji oraz strategii. Podczas dzisiejszej prezentacji Xbox Developer Direct twórcy opowiedzieli co nieco o swojej nadchodzącej produkcji, przy okazji zdradzając datę jej premiery oraz pokazując nowy gameplay.

Nowe szczegóły o trybie PvP w Minecraft Legends, data premiery gry i gameplay

Gameplay-trailer Minecraft Legends

Podczas wydarzenia Xbox Developer Direct twórcy Minecraft Legends skupili się na trybie PvP, który będzie istotnym elementem tej produkcji. Z opisu deweloperów dowiedzieliśmy się, że podczas zabawy będziemy mogli wykorzystywać przeróżne strategie, a współpraca z innymi graczami będzie niezwykle ważna. Nowy gameplay z potencjalnego hitu można obejrzeć powyżej.

Przeczytaj też: Najlepsze gry przygodowe

W nadchodzącej strategii studia należącego do Microsoftu nie zabraknie crossplayu, matchmakingu online, ani interesującej fabuły. Data premiery Minecraft Legends została ustalona na 18 kwietnia 2023 roku. Gra zadebiutuje na PC, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S. „Pierwszego dnia” produkcja trafi też do biblioteki Xbox Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.