Kolejna gra Sony na premierę w Xbox Game Pass! MLB The Show 23 zmierza do subskrypcji

MLB The Show 23

Dzisiaj do Xbox Game Pass trafiły trzy nowe gry, a cztery tytuły opuściły subskrypcję. Natomiast teraz dowiedzieliśmy się, że wkrótce do abonamentu zawita kolejna… gra Sony. Otóż od swojej premiery w usłudze Amerykanów dostępne będzie MLB The Show 23.

REKLAMA

MLB The Show 23 od premiery w Xbox Game Pass

Zwiastun MLB The Show 23

MLB The Show 23 to kolejna odsłona gier sportowych z bejsbolem w roli głównej, oparta na licencji tytułowej amerykańskiej ligi. Względem poprzednich części twórcy przygotowali kilka pomniejszych nowości.

Przeczytaj też: Co to jest AMD FSR?

Premiera MLB The Show 23 odbędzie się już 28 marca 2023 roku i tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz być może w chmurze. Co ciekawe, produkcja Sony ominie ich własny abonament z grami, PS Plus.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!