Age of Empires II: Definitive Edition i 2 inne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass. 4 tytuły znikają z abonamentu

Age of Empires II: Definitive Edition

Kilka dni temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na koniec stycznia i początek lutego. Wczoraj do abonamentu trafiło konsolowe wydanie Roboquest, natomiast dzisiaj w subskrypcji debiutują trzy pozycje z Age of Empires II: Definitive Edition na czele. Zła wiadomość jest taka, że przy okazji XGP opuszczają cztery gry.

REKLAMA

Nowe gry w Xbox Game Pass (31 stycznia 2023)

Zwiastun Age of Empires II: Definitive Edition

Age of Empires II: Definitive Edition to odświeżone wydanie jednej z najlepszych gier strategicznych wszech czasów. Podczas zabawy obejmujemy kontrolę nad wybraną nacją, aby następnie zbierać surowce i toczyć potyczki. Nadrzędnym celem rozgrywki jest rozbudowywanie swojej osady.

Zwiastun Inkulinati

Inkulinati należy do grona polskich gier, a odpowiada za nią studio Yaza Games. Głównym bohaterem tej dość unikalnej produkcji jest średniowieczny iluminator. Podczas zabawy będziemy uczestniczyć w rysowanych pojedynkach.

Zwiastun JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R

JoJo’s Bizarre Adventure All-Star Battle R to bijatyka utrzymana w komiksowej oprawie graficznej i bazująca na mandze o tym samym tytule. Do naszej dyspozycji oddano tryb fabularny, w którym możemy doświadczyć wydarzeń ukazanych na stronach komiksu.

Wszystkie wymienione wyżej gry pojawią się w bibliotece Xbox Game Pass w ciągu kilku najbliższych godzin. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy je na następujących platformach:

  1. Age of Empires II: Definitive Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura) – wydanie na PC jest dostępne w abonamencie od dawna
  2. Inkulinati – Game Preview (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. JoJo’s Bizarre Adventure All-Star Battle R (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Usuwane gry z Xbox Game Pass (31 stycznia 2023)

Skoro dobre wieści już za nami, skupmy się teraz na grach, które dzisiaj znikają z subskrypcji. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

  1. Worms W.M.D (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Donut County (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Telling Lies (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Taiko no Tatsujin: The Drum Master! (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)

Przeczytaj też: Telefon gamingowy – najlepsze modele

Wymienione wyżej tytuły opuszczą ofertę Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Cóż, lepsze to niż nic!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!