Monster Hunter Rise Sunbreak — Capcom ogłasza szereg darmowych nowości, które niebawem trafią do produkcji

Monster Hunter Rise

Relatywnie niedawno dowiedzieliśmy się, że na początku 2023 roku do abonamentu Xbox Game Pass trafi Monster Hunter Rise. Bez wątpienia obecność tej pozycji w usłudze Microsoftu zagwarantuje jej całkiem konkretny przypływ świeżych graczy. Okazuje się, że deweloperzy Capcomu przygotowali jeszcze kilka naprawdę interesujących nowości.

Capcom ogłosił aktualizację do Monster Hunter Rise Sunbreak, która trafi do gry w pierwszych miesiącach 2023 roku

Deweloperzy w oficjalnym komunikacie podziękowali fanom za ciepłe przyjęcie gry zarówno w wersji na PC, jak i na Nintendo Switch. Jednocześnie zapowiedzieli oni, że w pierwszych miesiącach 2023 roku do Monster Hunter Rise Sunbreak trafi aktualizacja numer 4. Zapewni ona m.in. dostęp do potężnego przeciwnika, jakim jest Elder Dragon oraz wzmocnienie jednego z obecnych w grze potworów. Na ten moment Capcom nie przekazał żadnych innych konkretów.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS4

Warto w tym miejscu przypomnieć, że premiera rozszerzenia Sunbreak do Monster Hunter Rise na PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S odbędzie się dopiero wiosną 2023 roku. Podstawowa wersja gry zadebiutuje na wspomnianych wyżej konsolach dokładnie 20 stycznia 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.