Monster Hunter Rise oficjalnie zmierza do Xbox Game Pass! Poznaliśmy datę premiery gry w usłudze

Monster Hunter Rise

Wczoraj pisaliśmy, że Monster Hunter Rise ma trafić do Xbox Game Pass oraz na inne konsole. Wówczas była to tylko plotka, ale dzisiaj potwierdził ją niemiecki oddział Xboxa. Z już usuniętego tweeta dowiedzieliśmy się, kiedy ta wysoko oceniana produkcja trafi do abonamentu Microsoftu.

Data premiery Monster Hunter Rise w Xbox Game Pass

Monster Hunter Rise w Xbox Game Pass - zrzut ekranu z usuniętego tweeta
Zrzut ekranu z już usuniętego tweeta niemieckiego oddziału Xboxa

Dzisiaj na oficjalnym koncie niemieckiego oddziału Xboxa na Twitterze pojawił się wpis, z którego dowiedzieliśmy się, że już 20 stycznia 2023 roku do biblioteki Xbox Game Pass zawita Monster Hunter Rise. W ramach abonamentu Microsoftu gra będzie dostępna na PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Przeczytaj też: Najlepsze gry indie

Wspomniany tweet został już usunięty, co oznacza, że niemiecki oddział Xboxa nieco się pospieszył. Niemniej ze spokojem możemy już traktować tę informację jako pewnik, ponieważ powiedzmy sobie szczerze: takie wiadomości nigdy nie pojawiają się przypadkowo. Zapewne na dniach w social mediach Xboxa wyląduje nowa zapowiedź, która tym razem nie zostanie skasowana. Czekacie na premierę Monster Hunter Rise w Xbox Game Pass? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z