Monster Hunter Rise: Sunbreak z datą premiery na konsolach PlayStation i Xbox! Capcom potwierdza plotki

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Jeszcze przed pokazem Capcom Spotlight jeden z branżowych insiderów informował, że Monster Hunter Rise: Sunbreak zadebiutuje niebawem na konsolach PlayStation i Xbox. Japońska firma postanowiła natomiast nie trzymać dłużej użytkowników wspomnianych platformach w niepewności. W trakcie wydarzenia wydawca ujawnił bowiem dokładną datę premiery dodatku na sprzętach Sony i Microsoftu.

REKLAMA

Premiera Monster Hunter Rise: Sunbreak na konsolach PlayStation i Xbox odbędzie się już w kwietniu

Monster Hunter Rise: Sunbrek – zwiastun z datą premiery wersji na konsole PlayStation i Xbox

Okazuje się, że doniesienia Toma Hendersona po raz kolejny były trafne. Capcom potwierdził bowiem, że Monster Hunter Rise: Sunbreak zadebiutuje na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S już 28 kwietnia. Wraz z datą premiery japońska firma zaprezentowała również powyższy zwiastun.

W trakcie wydarzeń rozgrywających się w Monster Hunter Rise okrzyknięto Cię „Nieulękłym Płomieniem Kamury”. Teraz musisz wyruszyć w rejs, by odkryć źródło potwornego zamorskiego zagrożenia, które zawisło nad królestwem!

– czytamy w opisie dodatku w Xbox Store.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Wiedźmina

Na koniec warto przypomnieć, że podstawowa wersja Monster Hunter Rise zadebiutowała na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S pod koniec stycznia. Produkcja Capcomu trafiła wówczas również do biblioteki Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!