Monster Hunter Wilds – kiedy poznamy kolejne informacje na temat gry? Capcom ujawnia termin

Monster Hunter Wilds

Monster Hunter Wilds był gwiazdą ostatniego The Game Awards. To właśnie wtedy zapowiedziano tę grę, dodając, że pojawi się ona w 2025 roku. Tymczasem teraz Capcom zdradził nam, kiedy dowiemy się więcej na jej temat.

Capcom zapowiada kolejne ogłoszenia w sprawie Monster Hunter Wilds

Zwiastun Monster Hunter Wilds

Nikogo raczej nie dziwi fakt, że zapowiedź Monster Hunter Wilds wywołała sporo zamieszania. Seria jest przecież popularna na całym świecie od wielu lat.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dlatego też Capcom podzielił się z nami dalszymi informacjami na temat gry. Twórcy najpierw podziękowali fanom za wsparcie, a następnie zapowiedzieli, że kolejne ogłoszenie w sprawie najnowszej odsłony Monster Hunter zostaną ujawnione latem 2024 roku.

Tymczasem warto wspomnieć, że Monster Hunter World sprzedał się w rewelacyjnej liczbie 23 milionów kopii. Ostatnio też znów zaczął przyciągać sporą bazę graczy, co zostało udokumentowane na Steamie.

Zobacz też: Gry podobne do Fallout

Na koniec więc przypomnijmy jeszcze raz, że na Monster Hunter Wilds poczekamy do 2025 roku. Gra zostanie wydana na PC, PS5 i Xboxy Series X|S.

Źródło: Instant Gaming

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.