Moonscars to ciekawie zapowiadający się soulslike, który trafi do Xbox Game Pass na premierę

Moonscars

Wczoraj zapowiedziano Train Sim World 3 i od razu dowiedzieliśmy się, że gra trafi do Xbox Game Pass na premierę. Z kolei teraz poznaliśmy tytuł kolejnej gry, którą subskrybenci usługi Microsoftu odpalą już pierwszego dnia. Mowa o Moonscars, czyli ciekawie zapowiadającym się soulslike’u 2D.

REKLAMA

Moonscars zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun Moonscars

Jak już wspomnieliśmy, Moonscars to souslike 2D, będący jednocześnie platformówką. Główną bohaterką gry jest niejaka Grey Irma — gliniana wojowniczka poszukująca Rzeźbiarza, który może pomóc w odkryciu tajemnicy jej egzystencji. Podczas zabawy przemierzymy wiele mrocznych lokacji i stawimy czoła hordom niełatwych do ubicia wrogów.

Przeczytaj też: Mody do FS 22

Premiera Moonscars odbędzie się 27 września 2022 roku. Bez zaskoczenia, tego samego dnia gra trafi również do biblioteki Xbox Game Pass w wersji na PC, Xbox One, konsole nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może chmurę. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!