Mordhau z datą premiery na konsolach! Fani średniowiecznych potyczek mogą szykować pady

Mordhau

Od premiery pecetowej wersji Mordhau minęły już cztery lata, a przez cały ten czas tytuł ten cieszy się wśród graczy sporym uznaniem. Kwestią czasu było więc stworzenie konsolowego wydania, a zapowiedź takiej wersji otrzymaliśmy niespełna rok temu. Teraz zaś deweloperzy postanowili wreszcie ujawnić oficjalną datę premiery.

Mordhau z datą premiery na konsolach starej i obecnej generacji

Mordhau — trailer ujawniający datę premiery na konsolach

Zgodnie z najnowszym trailerem, konsolowe wydanie Mordhau trafi do sprzedaży już niebawem, bo 12 lipca 2023 roku i będzie dostępne na PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. W kontekście konsolowych wydań istotna jest kwestia wydajności i tutaj twórcy stanęli na wysokości zadania, bo produkcja ta działać będzie w 60 kl.s/s. na Xbox Series X|S i PlayStation 5 i w 30 FPS-ach na PS4 i Xbox One.

Niestety, ale wraz z tym twórcy przekazali, że rozgrywka crossplatformowa odbywać się będzie w obrębie konsol. Oznacza to, że posiadacze konsol PS4 zagrają z użytkownikami PS5 i Xboxów, ale nie znajdą się w jednej kolejce z pecetowcami. Twórcy jednak nie wykluczają, że w przyszłości może ulec to zmianie; wszystko zależne będzie od zainteresowania graczy.

Mordhau
Mordhau

Co więcej, wszyscy liczący na przeniesienie swoich postępów z wersji na komputery osobiste muszą obejść się smakiem, bo takiej opcji w ogóle nie będzie.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 3

Kup Mordhau

Wraz z tymi informacjami ujawnione zostały także ceny poszczególnych wydań Mordhau. Podstawowa wersja gry kosztować będzie 39,99 euro, wydanie ze wszystkimi dodatkami zaś nieco więcej, bo 59,99 euro. Osoby chcące kupować każde DLC osobno będą musieli płacić 5,99 euro za każdy dodatek osobno.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.