Mortal Kombat 1 bez funkcji cross-play w dniu premiery! Twórcy nie zamierzają się jednak poddawać

Mortal Kombat 1 Scorpion i Sub-Zero

Wczoraj miłośnicy bijatyk mieli okazję zobaczyć premierowy zwiastun Mortal Kombat 1, w którym wystąpili m.in. Reiko, Nitara, Reptile czy Shang Tsung. Niestety NetherRealm Studios podzieliło się złą wiadomościa, która z pewnością zasmuci część użytkowników. Deweloperzy poinformowali bowiem, że nadchodząca odsłona serii Mortal Kombat nie otrzyma w dniu premiery wsparcia dla funkcji cross-play.

NetherRealm Studios potwierdza, że w dniu premiery Mortal Kombat 1 nie otrzyma wsparcia dla funkcji cross-play

Informację o braku wsparcia dla funkcji cross-play w Mortal Kombat 1 w dniu przekazano za pośrednictwem portalu społecznościowego X (wcześniej Twitter). We wpisie opublikowanym na oficjalnym profilu marki Mortal Kombat zapewniono jednak, że zespół „ciężko pracuje” nad zaimplementowaniem wspomnianej opcji. Kiedy więc użytkownicy różnych platform otrzymają możliwość wspólnej rywalizacji w najnowszej produkcji NetherRealm Studios?

Niestety odpowiedź na to pytanie nie jest do końca znana. W opublikowanym wpisie deweloperzy poinformowali jedynie, że Mortal Kombat 1 otrzyma wsparcie dla funkcji cross-play w ramach popremierowego wsparcia. Zainteresowanym nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne informacje w tej sprawie ze strony NetherRealm Studios.

Zobacz też: Najlepszy telefon do 400 zł

Kup Mortal Kombat 1

Na koniec warto przypomnieć, że Mortal Kombat 1 zmierza na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Premiera już 19 września 2023 roku. W sieci pojawiły się już szczegóły na temat rozmiaru najnowszej odsłony serii Mortal Kombat na PS5. Okazuje się, że posiadacze konsol Sony muszą przygotować sporo wolnego miejsca.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.