Do Mortal Kombat 1 zmierza ważna funkcja! Twórcy potwierdzają dobre wieści i prezentują nowego wojownika

mortal kombat 1

Mortal Kombat 1 zaliczyło naprawdę udaną premierę. Wielu graczy z pewnością chciałoby jednak zagrać ze znajomymi, którzy korzystają z innej platformy. NetherRealm ma dla wszystkich osób zainteresowanych funkcją crossplay świetne wieści.

Mortal Kombat 1 – nowa postać i wieści o crossplayu

Kombat Kast

Wczoraj odbyła się transmisja Kombat Kast, podczas której zaprezentowano postać Quan Chi. Wojownik trafi do gry jeszcze dzisiaj (14 grudnia 2023), jednak będzie dostępny wyłącznie dla posiadaczy Kombat Packów. Pozostali gracze muszą poczekać do 21 grudnia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co równie istotne, twórcy potwierdzili podczas livestreama bardzo dobre wieści dotyczące crossplayu. Funkcja trafi bowiem do Mortal Kombat 1 w lutym 2024 roku. Wspólną zabawą z użytkownikami innych platform nie będą mogli jednak cieszyć posiadacze Nintendo Switch.

Ponadto przekazano także, że multiplayer w Mortal Kombat 1 otrzyma opcję filtrowania połączeń Wi-Fi. To oznacza, że gracze będą mogli odrzucić propozycje starć od innych, jeżeli parametry połączenia internetowego rywala nie będą dla nas odpowiednie.

Zobacz też: Gry postapokaliptyczne

Na koniec przypomnijmy, że Mortal Kombat 1 zadebiutowało na rynku 14 września 2023 roku. Produkcja NetherRealm Studios jest dostępna na PC, PlayStation 5, Xboxach Series X|S oraz na Nintendo Switch.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.