Mortal Kombat 1 otrzyma fabularne DLC! Ed Boon zdradza plany i zapowiada „wielką niespodziankę”

Mortal Kombat 1 Quan Chi

W Mortal Kombat 1 jeszcze przez tydzień trwać będzie sezon Krwawego Księżyca w trybie Inwazji. Tymczasem Ed Boon – szef NetherRealm Studios – przygotowuje już fanów wspomnianej produkcji na kolejne atrakcje. Popularny deweloper zapowiedział bowiem, że najnowsza odsłona serii Mortal Kombat – wzorem poprzedniej części – doczeka się fabularnego DLC.

Mortal Kombat 1 z fabularnym DLC i „wielką niespodzianką”. Ed Boon zapowiada kolejne atrakcje

Mortal Kombat 1 – zwiastun z ocenami

Powyższą wiadomość Ed Boon przekazał w rozmowie z brazylijską redakcję Omelete (dzięki GamingBolt). Szef NetherRealm Studios zapowiedział, że w przypadku Mortal Kombat 1 deweloperzy zamierzają postąpić podobnie, jak z Mortal Kombat 11. Poprzednia odsłona popularnej serii bijatyk nieco ponad rok po premierze otrzymała bowiem dodatek Aftermath, który wprowadził zupełnie nową kampanię fabularną.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ Ed Boon wspomniał również o „wielkiej niespodziance”, która ma trafić do Mortal Kombat 1 po fabularnym DLC. Niestety szef NetherRealm Studios nie ujawnił, kiedy fani najnowszej odsłony serii Mortal Kombat otrzymają możliwość zapoznania się ze wspomnianym dodatkiem i resztą nadchodzących atrakcji. Graczom nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne informacje.

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 3000 zł

Mortal Kombat 1 dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Mieliście już okazję zagrać w najnowszą produkcję NetherRealm Studios? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.