Tryb Inwazji w Mortal Kombat 1 z drugim sezonem! Krwawy zwiastun prezentuje nowości

mortal kombat 1 nitara

Mortal Kombat 1 zadebiutowało we wrześniu tego roku i spotkało się z całkiem pozytywnym odbiorem wśród krytyków. Choć wokół produkcji pojawiło się kilka kontrowersji w postaci review bombingu czy drogiego Fatality, NetherRealm Studios ma spore plany na rozwój gry. Teraz natomiast w Mortal Kombat 1 pojawił się drugi sezon trybu Inwazji pod nazwą Sezon Krwawego Księżyca.

Zwiastun drugiego sezonu w trybie Inwazji w Mortal Kombat 1

Zwiastun drugiego sezonu Inwazji w Mortal Kombat 1

Twórcy Mortal Kombat 1 udostępnili właśnie najnowszy zwiastun poświęcony jednemu z trybów rozgrywki. Drugi sezon Inwazji, bo o nim mowa, koncentruje się wokół postaci Nitary, wampirzycy, w której postać wciela się Megan Fox. W ramach przypomnienia Inwazje to forma kampanii dla jednego gracza z różnymi wyzwaniami. 

Sezon Krwawego Księżyca ma zaoferować walki z nowymi bossami, nowe skórki oraz zagadki. Deweloperzy zadbali również między innymi o to, aby gracze mogli przyspieszyć przemieszczanie się postaci po mapie. Rozgrywki już się rozpoczęły i potrwają do 11 grudnia 2023.

Zobacz też: Gry postapokaliptyczne

Na koniec przypominamy, że Mortal Kombat 1 dostępne jest na PC, konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Jeśli zaś chodzi o handheldy, jakiś czas temu produkcja doczekała się poprawiającej działanie aktualizacji na sprzęt „Big N”.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.