Czekacie na Mortal Kombat 1? Wiemy, kiedy NetherRealm Studios pokaże gameplay

Mortal Kombat 1

Od zapowiedzi Mortal Kombat 1 minął niecały tydzień. NetherRealm Studios przedstawiło wówczas wstępną listę postaci, a także zaprezentowało kinowy zwiastun. Deweloperzy nie zdecydowali się jednak na prezentację rozgrywki. Na szczęście sytuacja ta ulegnie niebawem zmianie. Ujawniono bowiem, kiedy fani Mortal Kombat będą mieli okazję zobaczyć pierwszy gameplay ze wspomnianej produkcji.

NetherRealm Studios szykuje się do prezentacji rozgrywki z Mortal Kombat 1

Okazuje się, że na prezentację pierwszych fragmentów rozgrywki z Mortal Kombat będzie trzeba poczekać do przyszłego miesiąca. Gameplay z nadchodzącej produkcji NetherRealm Studios zostanie bowiem pokazany na Summer Game Fest 2023, które odbędzie się 8 czerwca 2023 roku. W wydarzeniu udział weźmie również Ed Boon, czyli szef wspomnianego zespołu.

Odkryj odrodzone uniwersum Mortal Kombat stworzone przez Boga Ognia Liu Kanga. Mortal Kombat 1 rozpoczyna nową erę w kultowej serii z nowym systemem walki, trybami gry i ruchami fatality!

– informuje opis gry na Steam.

Zobacz też: Najlepsze gry symulatory

Mortal Kombat 1 ma zadebiutować na rynku 19 września 2023 roku. Nowa produkcja NetherRealm Studios zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Nadchodząca odsłona Mortal Kombat doczekała się już również własnej karty na Steam, gdzie można znaleźć m.in. oficjalne wymagania sprzętowe gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.