Mortal Kombat 1 na krwawym zwiastunie przedstawia Homelandera. Nowa postać niebawem trafi do gry

Mortal Kombat 1 Homelander

Mortal Kombat 1 od momentu premiery stale wzbogacane jest o nowych zawodników. Wisienką na torcie wojowników, którzy pojawią się w grze ma być Homelander, którego to krótka zajawka pojawiła się na początku maja tego roku. Teraz z kolei NetherRealm Studios wypuściło materiał ukazujący pełny pokaz możliwości nadchodzącej postaci.

Homelander przedstawia swój pełny wachlarz możliwości w Mortal Kombat 1

Zwiastun Homelandera w Mortal Kombat 1

NetherRealm Studios opublikowało ponad 3-mionutowy materiał z rozgrywki Homelanderem w Mortal Kombat 1. Gwiazda serialu The Boys dominuje pole bitwy, prezentując przy tym wachlarz swoich możliwości. Oczywiście jak na Mortal Kombat przystało, wszystko okraszone jest charakterystyczną dla serii krwawą przemocą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Homelander to ostatni z sześciu zapowiedzianych dodatkowych wojowników w Mortal Kombat 1. Póki co NetherRealm Studios nie ogłosiło dalszych planów na rozwój gry, jednakże prawdopodobne jest, że deweloperzy nie poprzestaną na dotychczasowych dodatkach.

Homelander w Mortal Kombat 1 zadebiutuje 4 czerwca 2024 roku. Postać będzie dostępna do kupienia, bądź do pobrania dla tych, którzy posiadają przepustkę sezonową do gry.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.