Mortal Kombat 1 przedstawia starcie tytanów. Nowy materiał pokazuje pojedynek Homelandera z Omni-Manem

Już niebawem Mortal Kombat 1 zostanie wzbogacone o nową postać. Do gry zawita Homelander znany z serialu the Boys. Z tej okazji twórcy uraczyli fanów nowym trailerem, który przedstawia starcie nadchodzącego wojownika z równym mu przeciwnikiem, który jest już dostępny w produkcji NetherRealm Studios.

Mortal Kombat 1 przedstawia epickie starcie Homelandera z Omni-Manem

Walka Homelandera z Omni-Manem w Mortal Kombat 1

Powyższy materiał przedstawia starcie dwóch potężnych wojowników. Homelander z serialu The Boys walczy z Omni-Manem znanym z serialu The Invincible. Trzeba przyznać, że takie zestawienie jest niezwykle ciekawe oraz przede wszystkim widowiskowe i jak na standardy serii przystało – brutalne.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Homelander pojawi się w Mortal Kombat 1 11 czerwca 2024 roku, natomiast posiadacze edycji premium mogą nim grać już teraz. Omni-Man natomiast jest już dostępny do kupienia.

Warto zaznaczyć, że Homelander jest przedostatnim wojownikiem pojawiającym się w pierwszym Kombat Packu do MK1. Po nim swój debiut zaliczy Takeda Takahashi, którego data pojawienia się w grze nie jest jeszcze znana.

Źródło: Gaming Bolt

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.